Hakkımızda

Liebherr`in ürettiği soğutucu ve dondurucu cihazların kalitesi, güvenilirliği ve dayanıklılığı onlarca yıldır bilinmektedir. Cihazlarımız, yenilikçi teknolojiler ve birinci sınıf malzeme sayesinde son derece kullanışlı ve enerji tasarrufludur. Ev tipi buz dolapları, dikey derin dondurucular ve birleşik buzdolabı/derin dondurucularımız modern tasarım, teknolojik verimlilik ve kullanışlılıklarıyla göze çarpıyor. Ürün gamı ankastre/solo cihazlar, dikey/yatay derin dondurucular, gardırop tipi cihazlar ve şarap saklama/servis buzdolaplarını kapsar.

Liebherr dünyanın en büyük inşaat makine üreticileri arasında yer almakla kalmıyor, aynı zamanda dünyanın her tarafına yayılmış 130 şirketi ve 41.500 çalışanı ile bir çok alanda teknolojik önderlik yapıyor. Liebherr aile şirketi 1949 yılında Hans Liebherr tarafından kuruldu. İlk mobil, kolay monte edilebilen ve fiyatı uygun döner kule vinçteki başarı şirketin temelini oluşturmuştur. Bugün Liebherr dünyanın en büyük inşaat makinaları üretimi dışında havacılık, ulaşım, hotel ve beyaz eşya dallarında faaliyet göstermektedir.

Merkezden bağımsız organize edilmiş şirketler gurubu anlaşabilinir, bağımsız hareket eden şirketlere bölünmüştür. Bu şekilde müşteri yakınlığı sağlandığı gibi, uluslar arası rekabette Pazar sinyallerine esnek davranma imkanıda sağlanmıştır. Her bir ürün gurubunun üretim ve pazarlama şirketleri o gurubun üst yönetimine bağlıdır. Şirketler gurubunun çatı organizasyonu ise Liebherr-International AG şirketidir ve sahipleri tamamen Liebherr aile fertleridir. Aile şirketi ikinci nesildeki kardeşler Isolde Liebherr ve Willi Liebherr tarafından müşterek idare edilmektedir.

Uluslararası pazarda yarım asırdan fazla tecrübeye sahip Alman HACK GmbH, 2009 yılından itibaren son teknoloji ürünleri ve uzman ekibi ile Türkiye pazarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllar uluslararası Beyaz Eşya pazarında tecrübe sahibi olan HACK şirketi 2009 yılından itibaren Türkiye`de yeni uzman ekibiyle hizmet vermektedir. LIEBHERR Soğutucu ve Dondurucu Cihazlar gibi konusunda iyi isim yapmış üreticilerin endüstriyel temsilciliklerinin başarı ile yürütülmesi konusunda uzmanlaşmış şirketimiz Türkiye genelinde bayiler ve satış noktaları ile ürünlerini kullanıcılara sunmaktadır.

Geniş bir ürün stoğu sayesinde ülkemizin her köşesine yayılmış bayilerimiz istedikleri ürün çeşidine en kısa sürede ulaşabilir. Hizmet anlayışımız ve ana şirketimiz tarafından eğitilmiş ülke çapındaki geniş müşteri servisimiz ve  yedek parça stoğumuz ürünlerimizi kullananlara yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Hedefimiz rekabet edebilen fiyatlar, kaliteli ürünler, bilinçli ürün tanıtımı, satış eğitimi ve satış desteği ile sektörümüzdeki satış kanallarına farklı bir katma değer kazandırarak, birlikte çalıştığımız müşterilerimizin ve kendimizin geleceğini sağlamlaştırmaktır. Biz ve personelimiz sizlerle başarılı bir şekilde çalışmaktan mutluluk duyarız.