Liebherr Satın Almak İçin 10 Neden

Liebherr Satın Almak İçin 10 Neden

Liebherr`in ürettiği soğutucu ve dondurucu cihazların kalitesi, güvenilirliği ve dayanıklılığı onlarca yıldır bilinmektedir. Cihazlarımız, yenilikçi teknolojiler ve birinci sınıf malzeme sayesinde son derece kullanışlı ve enerji tasarrufludur. Ev tipi buz dolapları, dikey derin dondurucular ve birleşik buzdolabı/derin dondurucularımız modern tasarım, teknolojik verimlilik ve kullanışlılıklarıyla göze çarpıyor. Ürün gamı ankastre/solo cihazlar, dikey/yatay derin dondurucular, gardırop tipi cihazlar ve şarap saklama/servis buzdolaplarını kapsar.

1) Saygın ve Tecrübelidir

Soğutucu ve dondurucu cihaz uzmanı olarak Liebherr 50 yıldır düzenli yeni ve gerçekçi ürün çözümlerini geliştirip gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin bize güveni ise her gün bize yeni motivasyon sağlamaktadır. Elektrikli cihazlar gurubunda bu kadar çok tüketici yeni bir alımda markasına sadık kalarak tekrar Liebherr seçmesini hiç bir üretici sağlayamadı.

2) En Üst Seviyede Ürün Kalitesi

Ürünlerimizin güvenirliğini garanti edebilmek için üretimde çok değerli malzeme ve komponentler kullanmaktayız. Cihazların sürekli geliştirilmesi, bütün komponentlerinin uyumlarının sağlanması ve en ince detaydaki işçilik kalitesi günümüzde atasözü haline gelmiş Liebherr-Kalitesini ve buna bağlı olarak her gün ispatlanan uzun yıllık ömrünün garantisidir.

3) Klasik Tasarım

Değerli malzemelerin klasik formlarla birleşmesi sonucu Liebherr soğutucu ve dondurucu cihazlar en üst dizayn isteklerini sağlamaktadır. Değerli paslanmaz çeliğin hassas elektronik kumanda ile birleşerek zarif GlassLine donanımı altında yıllarca zerafetini koruyacaktır.

4) Çevre Dostu

ActiveGreen Liebherr şirketinde soğutucu ve dondurucu cihazlarının daha konseptinde başlamaktadır. Liebherr çok değerli komponentleri uzun ve emniyetli fonksiyon ve en iyi enerji verimlilik için cihazlarında kullanmaktadır.Üretim esnasında meydana gelen sıcaklık ısıtma enerjisi olarak kullanılmaktadır.

5) Süper Tasarruflu

En modern elektronik ile birleşmiş çok verimli soğutma sistemleri değerli ve süper tasarruflu tüm Liebherr-Ürün gruplarında en iyi enerji verimlilik sınıfları A+, A++ ve A+++ sağlamaktadır.

6) İspatlanmış Sağlık: BioFresh

BioFresh süper uzun tazelik için en doğru iklimi sağlamaktadır. 0°C derecenin biraz üstünde ve en doğru hava eminde meyve ve sebze, et, balık ve süt ürünleri vitaminlerini, leziz tatlarını ve iştah açıcı görünümlerini diğer soğutuculara göre üç kat daha uzun korumaktadır.

7) NoFrost: Kaliteli ve Profesyonel Soğuk

Çözdürme yok: Uzun süreli tazelik için Liebherr NoFrost cihazları profesyonel kalitede soğutma gücü sunmaktadır. Dondurulacak malzeme soğutulmuş devirdaim hava ile dondurulmaktadır ve havadaki nem dışarı iletilmektedir. Bu sayede dondurucunun içi buzsuz kalır ve gıdalar karlanmaz.

8) Değerli Şaraplar İçin Mükemmel İklim

Şarap iklimlendirme dolapları şarapların sakin bir şekilde gelişmesi ve en mükemmel tada ulaşması için en iyi ortamı sağlamaktadır. Şarap saklama dolapları en doğru içme ısısını sağlamaktadır. Ve bu iki özelliğin avantajlarını bir bünyede sunan Vinidor-Cihazları.

9) Ödüllendirme

Öne çıkan ürün ve dizayn kalitesi bize sürekli bağımsız kuruluşlar tarafından tastik edilmektedir. Bu doğrultuda Liebherr “Plus X Award” kapsamında “En yenilikçi Marka” seçildi. Ankastre kombinasyonlarında “Daha İyi Yaşa” yarışmasında birincilik ödülü almıştır. ve “Stiftung Warentest” testinde ürünümüz test birincisi ilan edilmiştir. Ayrıca Liebherr 2008,2009 ve 2010 yıllarında farklı dallarda RedDot design awards ödüllerinede hak kazanmıştır.

10) En Geniş Ürün Çeşidi

Serbest duran soğutucu ve dondurucu olsun, tezgah altı veya ankastre olsun, soğutma, dondurma veya her ikisinin kombinasyonu olsun – Liebherr 200 üzerindeki modeli ile her müşteri isteğine uygun en mükemmel tazelik çözümünü sunmaktadır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın